KONTAKTA OSS!

Kontakta en av våra rådgivare eller fyll i formuläret så kontaktar vi dig inom kort!

PER ANDERSSON   

RÅDGIVARE

070-570 55 61

Per.Andersson@circlecapital.se
BESÖKSADRESS
Platensgatan 5 A, 582 20  Linköping

SEYDI BAR-SAWME 

RÅDGIVARE
Linköping

070-877 32 53

Seydi.Bar-Sawme@circlecapital.se
BESÖKSADRESS
Platensgatan 5 A, 582 20  Linköping

MARTIN CELION 

RÅDGIVARE
Regionchef Syd

070-849 16 92

Martin.Celion@circlecapital.se
BESÖKSADRESS
Östra Piren – Emigranten, 374 34 Karlshamn

MARTIN DAFGÅRD 

RÅDGIVARE
Regionchef Mälardalen

070-781 28 14

Martin.Dafgard@circlecapital.se
BESÖKSADRESS
Birkavägen 14, 746 91 Bålsta

ANDERS FREMENIUS

RÅDGIVARE
Linköping

070-858 07 51

Anders.Fremenius@circlecapital.se
BESÖKSADRESS
Platensgatan 5 A, 582 20  Linköping

Lars Ljungkvist 

RÅDGIVARE
Regionchef Väst

070-370 93 79

Lars.Ljungkvist@circlecapital.se
BESÖKSADRESS
Bahnhof Cowork, Stationsgatan 9, 541 30 Skövde

Anette Lundquist

RÅDGIVARE
Regionchef Stockholm

070-778 66 15

Anette.Lundquist@circlecapital.se
BESÖKSADRESS
Riddargatan 18, 114 51 Stockholm

ANDREAS GRÖNQVIST

RÅDGIVARE
Region Syd

076-858 17 85

Andreas.Gronqvist@circlecapital.se
BESÖKSADRESS
Östra Piren – Emigranten, 374 34 Karlshamn

JOSEF MARIN

INSTITUTIONER-UPPHANDLINGAR

070-629 61 85

Josef.Marin@circlecapital.se
BESÖKSADRESS
Riddargatan 18, 114 51 Stockholm

KOMMER SNART

BESÖKSADRESS
Bahnhof Cowork, Sockerbruksgatan 1, 531 40  Lidköping

CIRCLE CAPITAL

Telefon 010-333 31 23

E-mail info@circlecapital.se

HK: Platensgatan 5A, 582 20 Linköping

Kontakta oss
reCAPTCHA
När du fyller i ovanstående formulär sparar vi dina kontaktuppgifter i form av namn, telefonnummer och e-post för att vi skall kunna kontakta dig och erbjuda dig ett möte med en rådgivare, ge dig en möjlighet att närvara på informationsmöten och/eller erhålla diverse informationsmaterial.
Du kan när som helst invända mot att vi behandlar dina uppgifter och återkalla ditt samtycke genom att maila till dataskyddsombud@circlecapital.se
För mer information om hur behandlar dina personuppgifter KLICKA HÄR